Про це повідомили у Департаменті міського благоустрою КМДА.
Зазначається, що відбулася інспекція Печерського, Дарницького та Дніпровського районів, під час якої обговорювалося питання утилізації шин відповідно до договорів районів із підприємствами.
“Ґумові колеса шкодять довкіллю, спотворюють естетичний вигляд столиці, а їхній токсичний пил є небезпечним для здоров’я. Основна мета такого прибирання – сучасно облаштувати газони та клумби, встановити огорожі та антипаркувальні стовпчики“, – вказано у повідомленні.
Наразі комунальні служби прибирають старі шини з дворів, скверів та парків, вивозять на майданчики для тимчасового складування. Райони мають забезпечити ділянки для складування зібраних шин, паралельно укладаючи угоди для безпечної та утилізації. Наступний крок – утилізувати всі відпрацьовані шини.
“Також у Києві триває ліквідація місць стихійного накопичення сміття. З початку місячника благоустрою інспектори зафіксували більше 1600 порушень, на які внесли приписи та склали понад сотню адміністративних протоколів“, – додали в КМДА.
У Департаменті також нагадали про відповідальність за недотримання правил благоустрою – порушникам загрожує штраф до 1700 грн. Підприємства всіх форм власності обов’язково мають укладати договори на вивезення побутових відходів. Складування сміття можливе лише у визначених для цього місцях.
Нагадаємо, вчора ми повідомляли, що у Дарницькому районі зібрали вже три тисячі шин та готуються відправити їх на переробку у білу Церкву. Також договори на переробку ґумових шин Солом’янський і Дарницький райони Києва.
Фото: Фейсбук