Міський голова вважає будівництво таким, що загрожує життю людей.

Одним із найбільш проблемних об’єктів Віталій Кличко вважає будівлю на вулиці Ярославів Вал.

Я цього тижня разом із поліцією був на одному з таких об’єктів – Ярославів Вал, історичний центр міста. Забудовник там зовсім втратив розум. І там, де за документами, мало бути аварійне укріплення будинку, звів нову будівлю – п’ять поверхів під землю. Уявіть! Це не просто нехтування законами – це небезпечно!” – розповів міський голова.

Мова, вочевидь, іде про будинок за адресою Ярославів Вал, 10. Раніше про нього згадував у своєму відеоблозі радник Віталія Кличка Максим Бахматов – він розповів про те, що глибина котловану, виритого у історичній частині міста, складає понад 11 метрів.

Бенефіціаром цього неподобства виявилася родина Балясних — три жінки, в активі яких мінімум шість будівель з подібною долею“, – повідомляють активісти руху «Мапа реновації», які займаються відновленням історичних будинків Києва.

Історичний фасад будинку вже втрачено, вважають експерти
Так виглядає розритий підвал

Представники руху заявляють, що дозвільних документів та погоджень з жителями будинку на такі роботи забудовник не має. Також активісти стверджують, що цей забудовник веде роботи з порушеннями на кількох інших ділянках в історичній частині міста. Мова, зокрема, про будинки за адресами Алли Тарасової 6 та 6Б, які також мають статус історичних.

Фото: Мапа Реновації