Група компаній SAGA Development Андрія Вавриша планує відкриття новобуду на Сагайдачного, 18 в кінці цього року. Про йдеться в сюжеті ТСН.

Сам Андрій Вавриш коментує обговорення незвичної архітектури будівлі по-філософськи: «Цей об’єкт ще не готовий, але він уже викликає дискусію. Це як крик дитини після народження: заставляє відчувати пульс того, що це місце буде жити», – говорить він.

У новій будівлі площею близько 6500 квадратних метрів розташуються ресторани, коворкінг, концертний хол і готельні апартаменти. Заклад носитиме назву Saga City Space.

Примітно, що на сайті компанії самі апартаменти виставлені на продаж та вказано, що задня частина будівлі має 7 поверхів. Тоді як головний архітектор харківського архітектурного бюро Drozdov&Partners Олег Дроздов говорить в своїх коментарях про п’ять поверхів.

Kyiv Media Kyiv Media Kyiv Media Kyiv Media

Згідно архітектурній концепції, розробленій бюро Drozdov&Partners, будівля матиме різну висотність: вздовж Сагайдачного запроектовано три поверхи, “аби не порушувати архітектурний ансамбль історичної вулиці”, висота будинку з боку двору сягатиме сім поверхів.

В оздобленні фасаду використовується перфорована цегляна кладка, яка, в залежності від часу доби, змінюватиме вигляд будівлі. Скляні конструкції, що виходять на Сагайдачного, ввечері підсвічуватимуться та робитимуть фасад активним — перехожим буде цікаво роздивлятись прозорі вітрини та спостерігати за активністю всередині приміщень.

В січні цього року компанія розпочала продаж апартаментів, які на сайті названо «родзинкою будівлі»: «Родзинка SAGA City Space – лімітована колекція апартаментів з ексклюзивним інтер’єром від італійських дизайнерів. Майбутнім власникам не доведеться вирішувати купу питань з ремонтом — для всіх апартаментів вже підібрані стиль, меблі, декор і техніка. За задумом дизайнерів, кожен зі стилів інтер’єру названий на честь відомого художника — Казимира Малевича, Джексона Поллока, Енді Ворхола та Василя Кандинського. Всього у будинку передбачені 21 апартаменти площею від 41 м² до 157 м². Вони запроектовані у семиповерховій частині будинку та матимуть неповторні види на Дніпровські схили та Андріївську церкву», – йдеться в повідомленні.

Для зберігання автомобілів у SAGA City Space передбачений підземний паркінг. Для приватності мешканців у будинку буде встановлена сучасна система безпеки: відеоспостереження, IP-домофони, електронні ключі.

Нагадаємо, нову будівлю на Сагайдачного продали на аукціоні три роки тому за 23 мільйона гривень, первинна пропозиція була 7,3 мільйона гривень. Днями відкрили фасад будівлі, який проектував Drozdov & Partners. Проект викликав неоднозначну реакцію киян, головний архітектор Олег Дроздов назвав своє дітище «архітектурою сучасної епохи» та запевнив, що нових проектів в планах немає.

Фото: Saga City Space