Про це мер Києва Віталій Кличко написав у на своєму Telegram-каналі.

«Жыве Беларусь!», — підписав фото мер Києва.

Як повідомляє видання «Букви», на вихідних на Михайлівській площі у центрі Києва пройшла акція на підтримку Білорусі.

Учасники акції тримали в руках прапори України і історичний біло-червоно-білий прапор Білорусі, а також скандували «Живе Білорусь!».

Фото: Букви

Після проведення віче на Михайлівській площі, учасники акції вирушили під стіни посольства Республіки Білорусь.

Як повідомляє УНІАН, що також в центрі Києва пройшов автопробіг за участю 12 машин. На авто були прикріплені білоруські національні прапори та червоно-білі кульки. Водії сигналили, а люди у відповідь вигукували: «Живе Білорусь!».

Фото: Букви

Під час акції активісти нагадували про арешти і насильство силовиків в Білорусі, а також закликали міжнародне співтовариство не визнавати Олександра Лукашенка легітимним президентом.

У Білорусі 9 серпня пройшли вибори президента, які з перших днів виборчої кампанії супроводжувалися масовими протестами проти чинного лідера Олександра Лукашенка.

У ЦВК Білорусі стверджують, що перемогу здобув Олександр Лукашенко (80,1% голосів), опозиційна кандидатка Світлана Тіхановська нібито набрала 10,1% голосів.

Опозиція не згодна з оголошеними результатами і вважає, що перемогу здобула Світлана Тіхановська.

Акції протесту тривають восьмий день. На страйку виходять і працівники білоруських підприємств і заводів. Білоруси вимагають чесних виборів без участі чинного президента Олександра Лукашенка і звільнення політв’язнів.

За час протестів були затримані тисячі мітингувальників. Багатьох по кілька днів тримали в СІЗО, піддаючи тортурам і жорстоким покаранням.

Увечері 10 серпня під час розгону акцій протесту в Мінську загинув 34-річний чоловік. Він став першою жертвою протестів, підтвердженою МВС Білорусі.

Сам Олександр Лукашенко звинуватив в акціях протесту «ляльководів» з Чехії, Польщі, Росії та України. Він заявив, що Майдану в Білорусі не буде, а будь-які несанкціоновані акції протесту зустрінуть жорсткий опір.

Фото: Telegram