Про це повідомляє The Washington Post.
На думку американських чиновників, атаки на об’єкти в Криму, які Україна проводила раніше, довели свою ефективність, змусивши російські війська відступити з півострова.
Один з американських представників зазначив, що поточний запит України не виправдовує ризику ескалації з боку Росії.
Він наголосив, що запаси ракет обмежені, а Росія вже вивела 90% літаків, що запускають планувальні бомби, за межі зони дії ракет ATACMS. Таким чином, зміна політики США щодо далекобійного озброєння не матиме значного впливу на бойові дії.
Однак європейські військові та дипломати заперечують проти такого підходу, стверджуючи, що удари по Росії з більшої дальності можуть мати більш вагомий вплив на конфлікт, і критикують відмову США зняти обмеження на використання західної зброї.
Що відомо про дозвіл Україні бити вглиб РФ
Президент Зеленський закликав зняти обмеження на удари вглиб РФ для атак на російські аеродроми, але західні партнери поки не погоджуються. Через це Україна не може знищувати носії керованих авіабомб, які атакують мирні міста.
Вчора, 23 вересня, стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден досі не змінив своєї думки щодо дозволу бити вглиб території Російської Федерації. Відтак, важливе рішення на користь України досі не ухвалено.