Без рубрики
Під час підготовки до опалювального сезону в Києві головну увагу приділяють безпеці та стабільності енергосистеми, з огляду на постійні загрози атак. Цього року енергорезерв столиці суттєво збільшився. Повністю готові до роботи на котельнях додаткові генератори великої потужності, удвічі більша кількість пересувних мобільних котелень, які пройшли практичні випробування, близько 1000 житлових будинків мають резервні джерела електроенергії і ще 905 виконали заходи термомодернізації й зменшили споживання енергоносіїв.