Про це повідомили у команді «Зоопатруль».

За словами зооволонтерів, після порятунку кішки та сюжетів про неї у ЗМІ з’явилися “власники”, які стверджують, що це їх кішка і вимагають повернути тварину.

“Шафа не річ, її не можна просто комусь віддати. Киця поважного віку, вона пережила страшний шок і має проблеми з травленням. Зараз Шафа на лікуванні у одного з найкращих спеціалістів Києва. Ми не можемо допустити, щоб киця померла”, – наголошують її рятівники.

Вони зазначили, що зараз Шафа в безпеці, а ЗооПатруль обіцяє з‘ясувати, хто з 12 каже правду, хто обманює і чому взагалі кицю покинули одну в тому домі.

Як ми писали, у Бородянці врятувалии кицю, яка опинилася у напівзруйнованому будинку. Тварину помітили на сьомому поверсі будинку, який розбомбили російські військові. Невідомо, скільки часу кішка пробула у будинку. Команді “Зоопатруль” вдалося врятувати тварину.

Користувачі в мережі жартують у мемах, що вираз морди тварини чітко відповідає внутрішній злості та ненависті до росіян. Артем Гусев зазначив, що “киця з Бородянки – це обличчя українського народу. Побитого, але не скореного! Живого та сповненого люті!”.

Згодом, киці дали ім’я – Шафа, а “ЗооПатруль” у співпраці з художником Олександром Греховим створили футболки та шопери з принтами врятованої у Бородянці кішки. Усі гроші від продажів спрямуюють на допомогу постраждалим від війни тваринам. Наразі киця вдома у нових господарів.

Проте колишні власники врятованої киці вимагають повернути її назад та “хейтять” волонтерів.

Фото: Фейсбук