Про це повідомила команда “Зоопатруль”.

“Киця Шафа сьогодні вперше прокинулася вдома! Вдома у себе та своїх рятівників, де тепло, сито, а найголовніше – де тебе люблять і нізащо не покинуть, навіть коли за вікном літатимуть ракети. Побажаємо удачі Шафі на новому етапі життя! Вона на це заслужила” – зазначили волонтери.

Як ми писали, у Бородянці врятувалии кицю, яка опинилася у напівзруйнованому будинку. Тварину помітили на сьомому поверсі будинку, який розбомбили російські військові. Невідомо, скільки часу кішка пробула у будинку. Команді “Зоопатруль” вдалося врятувати тварину.

Користувачі в мережі жартують у мемах, що вираз морди тварини чітко відповідає внутрішній злості та ненависті до росіян. Артем Гусев зазначив, що “киця з Бородянки – це обличчя українського народу. Побитого, але не скореного! Живого та сповненого люті!”.

Згодом, киці дали ім’я – Шафа, а “ЗооПатруль” у співпраці з художником Олександром Греховим створили футболки та шопери з принтами врятованої у Бородянці кішки. Усі гроші від продажів спрямуюють на допомогу постраждалим від війни тваринам.

Фото: Інстаграм