Про це повідомила команда “Зоопатруль”.

У дописі зазначили, що у волонтерів з’явилися перші хейтери, адже про Шафу зняли сюжет телеканали і з’явилися господарі тварини.

“Однак, трапилося так, що саме про Шафу ЗМІ зняли сюжет і понеслась. Виросли як гриби після дощу бажаючі її викрасти просто з лікарні. А ще з‘явились люди, що вимагають віддати їм кицю, ніби це річ. «Ми її власники, у нас всі права на неї», – дослівна цитата”, – зазначили волонтери.

І додали, що кицю покинули її власники, вона могла загинути від голоду та бомбардувань і її випадково помітили волонтери.

“Чому, коли з‘явились ті, кому не байдуже, хто її врятував й кому просто хочеться щоб киця ЖИЛА треба їх хейтити? Звонити на особисті номери, коли люди працюють (і рятують інші життя), вимагати негайно віддати і ругатися. Любі, для нас кожне життя цінне. Ми врятували близько трьохсот тварин. Однак більшість з них жодним господарям не потрібні. Чому ж така увага про Шафу? Бо вона популярна?”, – наголосила команда “Зоопатруль”.

У коментарі користувачі пишуть, що готові зібрати гроші на охорону для Шафи. Водночас врятована киця вже має свій Інстаграм та люблячих господарів, які ніколи не покинуть її навіть під час бомбардувань. На своїй сторінці Шафа ділиться своїми думками про окупантів.

Як ми писали, у Бородянці врятувалии кицю, яка опинилася у напівзруйнованому будинку. Тварину помітили на сьомому поверсі будинку, який розбомбили російські військові. Невідомо, скільки часу кішка пробула у будинку. Команді “Зоопатруль” вдалося врятувати тварину.

Користувачі в мережі жартують у мемах, що вираз морди тварини чітко відповідає внутрішній злості та ненависті до росіян. Артем Гусев зазначив, що “киця з Бородянки – це обличчя українського народу. Побитого, але не скореного! Живого та сповненого люті!”.

Згодом, киці дали ім’я – Шафа, а “ЗооПатруль” у співпраці з художником Олександром Греховим створили футболки та шопери з принтами врятованої у Бородянці кішки. Усі гроші від продажів спрямуюють на допомогу постраждалим від війни тваринам. Наразі киця вдома у нових господарів.

Фото: Інстаграм