Про це заявив директор Департаменту Руслан Світлий.

«Чітко прослідковується хвиля маніпуляцій, яку розповсюджують анонімні Telegram-канали. При цьому саме кримінальне провадження сфабриковане, адже СБУ не має права розслідувати цю справу (нагадую: частина 5 статті 191 ККУ – не підслідна СБУ). Відсутні докази зловживання – в матеріалах слідства немає опису порушених посадових обов’язків, немає навіть самого механізму «заволодіння коштами». І головне – внаслідок цієї ситуації через медійну та юридичну атаку є ризик зриву надання життєво необхідних послуг для тяжкохворих, паліативних пацієнтів і людей із ментальними розладами», – підкреслив Руслан Світлий.

Він додав, що такі дії правоохоронців – не боротьба за справедливість. Це – відверта маніпуляція, яка загрожує найвразливішим верствам населення столиці.

«Департамент соціальної та ветеранської політики ініціюватиме кримінальні провадження щодо всіх, хто причетний до фабрикування цієї справи. А також позиватиметься до тих, хто поширив відверту дезінформацію, шкодячи не лише репутації, а й роботі важливих соціальних програм», – сказав Руслан Світлий.

Раніше, 21 березня, співробітники Служби безпеки України вручили повідомлення про підозру нібито у привласненні, розтраті майна (за статтею 191 ч. 5 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або групою осіб») заступникам директора Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА.