Столичний «Дніпро» купив співзасновник кіберкоманди NAVI, колишній співвласник ESForce і засновник стартапу DreamTeam Олександр Кохановський разом з партнерами.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Если честно, то хотел дождаться уже сентября и все анонсировать на презентации нашей Украинской Профессиональной…

Опубліковано Alexander Kokhanovskyy Четвер, 23 липня 2020 р.

Якщо чесно, то хотів дочекатися вже вересня і все анонсувати на презентації нашої Української Професійної кіберспортивної Асоціації, але на жаль. Виходячи з поточного інформаційного фону я відчуваю нагальну необхідність все пояснити. Перемогу в аукціоні за готель «Дніпро» здобули не російські олігархи, а українські айтішники, — пише Кохановський.

За словами нового власника, кілька років тому він разом з партнерами задумав великий інфраструктурний кіберспортивний проект. Проект повинен був стартувати з будівлі арени, але партнери змінили свої плани, побачивши можливість приватизації готелю «Дніпро».

Ми перетворимо його в перший готель в світі, повністю підготовлений для киберспортивних івентів. Він буде включати в себе не лише атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони та фітнес-центри), а й унікальні киберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також кращий в світі players ‘lounge.

Щодо партнерів, то Кохановський прокоментував, що переможець аукціону «Смартлентд» є одним із партнерів проекту. Про це він повідомив в інтерв’ю AIN.

«Смартлентд» є одним із партнерів проекту, у них величезний досвід управління об’єктами нерухомості і саме за це вони відповідають. Даний проект потребував додаткового фінансування. Я — ідейний натхненник і керуючий партнер цієї угоди. А наш проект підтримали українські інвестори і серійні підприємці. Також ми частково залучаємо позикові кошти. Тут головний принцип — повна прозорість коштів, довіра партнерів і відкритість для регулятора, — говорить власник.

Олександр також зазначив, що кіберспорт — це велика можливість реалізувати світовий ринок та покращити економіку в нашій країні. Детальна стратегія розвитку кіберспорту України буде представлена на початку вересня в рамках презентації Української Професійної кіберспортивної Асоціації, яка об’єднає ключових гравців ринку, відомих всьому світові.

Також він повідомив, що з приводу реконструкції готелю наразі ведуться переговори з закордонним архітектурним бюро. Відносно вартості і строків планується завершити роботи за півтора-два роки із вкладеною вартістю близько $20 мільйонів.

Нагадаємо, столичний готель «Дніпро» було продано на аукціоні більш ніж за 1 мільярд гривень.

Фото: facebook