Про це повідомило Іранське студентське новинне агентство (ISNA).
Іранську делегацію очолює заступник міністра закордонних справ Аббас Арагчі, а представником США на переговорах виступає спеціальний посланник по Близькому Сходу Стів Віткофф.
Міністр закордонних справ Оману Бадр бін Хамад аль Бусаїді у соцмережі X зазначив, що переговори принесли «певний прогрес, хоча й без остаточних домовленостей».
«Сподіваємося, що решта питань буде врегульовано найближчими днями, аби ми змогли просунутися до спільної мети — укладення стійкої та почесної угоди», — написав він.
Попередні спроби досягти згоди завершувалися безрезультатно, хоча ядерна програма Ірану залишається одним із головних викликів для міжнародної безпеки та стабільності на Близькому Сході.
Крім того, іранська сторона наполягає на юридично зафіксованих гарантіях з боку США, що Вашингтон більше не вийде з домовленостей — як це сталося у 2018 році за першої каденції Дональда Трампа. Тоді США припинили участь в ядерній угоді 2015 року та відновили жорсткі санкції, що спричинили серйозні економічні наслідки для Ірану.
20 травня заступник міністра закордонних справ Ірану Маджид Тахтраванчі заявив, що ядерні переговори між Іраном і США «ні до чого не приведуть», якщо Вашингтон наполягатиме на повному припиненні Тегераном програми зі збагачення урану.