Про це повідомляє пресслужба НАЗК.
Підставою для відповідного рішення стало те, що концерн досі веде бізнес у Росії та співпрацює з військово-промисловим комплексом (ВПК) РФ. Не припиняє своєї роботи завод Camozzi також у тимчасово окупованому Криму.
Пневматичне обладнання є важливою складовою багатьох галузей промисловості, оскільки воно допомагає в автоматизації робочих процесів. Клієнтами Camozzi в РФ є саме заводи ВПК, продукцію яких активно використовують у війні проти України, – наголосили в агентстві.
Сама компанія Camozzi на своєму офіційному сайті про роботу в Криму замовчує. У Росії Camozzi працює через товариство з обмеженою відповідальністю «Камоцци Пневматика». Має там 32 відділення, 500 працівників і 80 тисяч підприємств-клієнтів.
Компанія не лише сплачує податки до держбюджету держави-терористки, а ще й надає робочі місця росіянам, підтримуючи таким чином російську економіку та рівень зайнятості населення, – зауважили в НАЗК.
Нагадаємо, що Camozzi Automation S.P.A. заснована в 1964 році. Спеціалізується вона на розробці й виробництві пневматичних компонентів і систем для промислової автоматизації: приводів, розподільників, пневматичних пускових блоків, фітингів, вакуумних компонентів, панелей, систем і спеціальних продуктів.
Компанія має представництва у 78 країнах світу, зокрема в Італії, Україні, Сполучених Штатах Америки, Китаї, Індії та Росії.
В Україні представництво Camozzi з’явилося у серпні 1991 року. Філії компанії є у Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Тернополі та Одесі.
НАЗК – орган, відповідальний за запровадження системи комплаєнсу у приватному секторі. Під час процедур комплаєнсу контрагенти мають пройти перевірку на доброчесність, зокрема соціально відповідальне ведення бізнесу згідно зі стандартами ОЕСР. Проєкт “Міжнародні спонсори війни” є потужним репутаційним інструментом для досягнення доброчесності елементів глобальних ланцюжків постачання, виходу міжнародного бізнесу з Росії. Це, своєю чергою, зменшить фінансову і технологічну спроможність Росії вбивати українців.
Фото: Відкриті джерела