Про це інформує Укроборонпром.

ДК “Укроборонпром” відсторонив Сергія Бичкова від виконання ним повноважень генерального директора Державного підприємства “Антонов”, що входить до складу Концерну.
“Підставою для відсторонення стало службове розслідування щодо, зокрема, перевірки окремих фактів, оприлюднених у засобах масової інформації”, – йдеться у повідомленні без будь-яких деталей.
Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Юрій Гусєв надіслав відповідні звернення до правоохоронних органів. “Укроборонпром усіляко сприяє Службі безпеки України у з’ясуванні обставин можливих порушень”, – додали у держкорпорації.
Нагадаємо, пілот літак “Мрія” Дмитро Антонов 19 березня заявив, що літак можна було врятувати, але керівництво “Антонова” цього не зробило. “Мрію”, яка згоріла при обстрілі в Гостомелі, до війни НАТО пропонувало перебазувати гіганта в Німеччину, а також інші літаки та їх екіпажі. Після заяв Дмитра Антонова, його відсторонив від роботи цього ж дня гендиректор Сергій Бичков.
Сергія Бичкова було призначено на посаду генерального директора ДП “Антонов” у травні 2021 року. До цього з листопада 2020 року виконував обов’язки керівника компанії.
Фото: Фейсбук