Про це повідомила пресслужба Економічного управління муніципалітету Копенгагена.

Мер Софі Хесторп Андерсен зазначила, що Копенгаген підтримував і продовжує підтримувати український народ. Так від початку повномасштабної війни вони прийняли вже кілька тисяч українців. Утім, вона сподівається, що за допомогою внеску у відбудову Києва, вони зможуть зробити більше для України.

«Таким чином ми можемо допомагати від однієї столиці до іншої, і ми можемо ще краще об’єднати наше населення», – сказала Андерсен.

Наразі Економічне управління підготувало проєкт угоди про побратимство на основі пропозицій Києва. Вона набуде чинності після того, як її офіційно схвалить Київ і громадське представництво муніципалітету Копенгагена. Спочатку угода буде розрахована на три роки.

Мер із працевлаштування та інтеграції Копенгагена Єнс-Крістіан Люткен зазначила, що наразі вже багато жителів міста долучилися до допомоги Україні. Сама вона, зокрема, відвідувала її тричі за минулий рік.

«Я бачу співпрацю з Києвом як щось, що дає великі можливості як для Копенгагена, так і для України, як у культурному, людському, так і в економічному плані», – сказала Люткен.

Нагадаємо, що 25 вересня Київ і Барселона стали містами-побратимами. Загалом у столиці України вже 63 міста-побратима.

Фото: відкриті джерела