Про це повідомила пресслужба Київради.

«У 2023 році перед Київською міською радою стоять нові виклики, оскільки наразі в нас є певний рівень інфляції, і ця тенденція збережеться і наступного року, а також перебої зі світлом, через що страждає бізнес, тому зараз спостерігається близько 20% скорочення малого бізнесу. Тому мають бути запроваджені якісні програми кредитування. Поки ми працюємо над тим, як втілити це в умовах війни, оскільки є обмеження на фінансування, але такі програми точно мають бути“, – сказав секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.
За словами секретаря, вони будуть запобігати не тільки втраті робочих місць і податків, а також зможуть зупинити негативну тенденцію в розвитку міста.
Також паралельно проводиться робота у сфері соціального захисту – зокрема надання матеріальної допомоги. Він зазначив, що для міської влади пріоритетом стала відбудова житла, яке було пошкоджене внаслідок ворожих обстрілів. Поки люди не мають житла, вони поселені в міський резервний фонд.
«Крім цього, у столиці додалось 240 тисяч переселених осіб, а з ними нові виклики, які треба вирішувати. Також збільшилось роботи і на інших соціальних напрямках. Наприклад, треба надавати доплати тим бюджетникам, які залучені до роботи пунктів обігріву. Крім цього, за поданням Віталія Кличка вже ухвалена концепція та програма підтримки учасників бойових дій, яка передбачає надання грошових виплат та пільг», – додав Бондаренко.
Нагадаємо, що депутати Київради перейменували ще 32 вулиці, провулки та бульвари, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим.

Фото: відкриті джерела