Про це повідомляється на сайті Київради.

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати виділили матеріальні компенсації за земельні ділянки для трьох сімей загиблих киян-учасників АТО», – написано в повідомленні.

Йдеться про суму в розмірі 400 прожиткових мінімумів. Таким чином, виплата грошової компенсації складає 878 800 гривень для однієї родини, яка втратила члена сім’ї на Сході країни.

Зазначається, що у Києві наразі 398 родин героїв-захисників, які загинули в АТО. Члени сімей мають право на отримання земельних ділянок або компенсації у вигляді матеріальної допомоги.

У зв’язку з браком земельного банку в столиці, а також через фінансову неспроможність окремих сімей будувати власне житло на отриманій ділянці, мерія запровадила механізм грошової компенсації.

Минулого року місто виплатило матеріальну допомогу трьом заявникам на загальну суму 2,5 млн гривень. Кошти закладені в міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам». На 2019-2021 роки передбачено майже 51 мільйон гривень.

Нагадаємо, на засіданні 7 липня цього року Київрада передбачила матеріальні компенсації за земельні ділянки ще для 5 родин загиблих киян-учасників АТО.