Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов, передає Департамент територіального контролю міста Києва.

«Згідно з рішенням Ради оборони міста Києва, проводять демонтаж МАФів біля станцій метро, що слугують укриттям для громадян. Роботи з демонтажу вже провели біля шести станцій метрополітену, наступною стане «Лук’янівська», – сказав він.

Через численні скарги киян тимчасові споруди приберуть на вулицях Дорогожицькій, Щусєва, Олени Теліги та Іллєнка, що поблизу станції метро «Дорогожичі». Переважно мешканці були незадоволені тим, що МАФи зайняли більшу частину пішохідної зони, унеможливлюють проїзд для автівок екстрених служб до подвір’я та залишають багато сміття.

Зазначено, що на звільнених від кіосків локаціях облаштують зелені зони на кшталт тієї, що вже є біля метро «Шулявська».

«Ця локація є показовою для всіх підприємців і жителів столиці щодо політики міської влади. МАФи, що перешкоджають проходу до метро, розміщені на інженерних мережах, заважають місцевим мешканцям, — необхідно перенести або демонтувати, а на їхньому місці провести роботи з благоустрою», — зазначив директор Департаменту територіального контролю міста Михайло Буділов.

Також на звільнених від тимчасових споруд локаціях, крім озеленення, проведуть ремонт тротуарів.

Нагадаємо, 26 вересня Біля КМДА відбувся мітинг проти знесення МАФів. Під будівлю столичної адміністрації прийшли кілька сотень підприємців з плакатами.

Фото: Департамент територіального контролю міста Києва