Про це в ефірі КИЇВ24 сказав експерт із радіотехнологій Сергій Бескрестнов “Флеш”.
У “Дії” можна подивитися перелік вакансій. Поки що це лише тематика БпЛА. Усі підрозділи публікують там свої вакансії. Кандидату не потрібно у більшості випадків проходити ВЛК, він сам може підтвердити, що він достатньо здорова людина для служби і пройти співбесіду. Відповідаю вам на запитання, які люди ставлять найчастіше. Якщо кандидат не підійшов, він буде далі шукати собі вакансію. Це не означає, що він потрапить в якусь пріоритетну базу ТЦК. Люди, знаєте, у нас зараз всього бояться.
Він пояснив, що кандидати просто далі шукають вакансію, подають резюме, а далі їх беруть на службу.
Далі можлива служба або по контракту, або по мобілізації, як людина хоче. І от найбільш поширене питання у наших чоловіків, а чи може бути така ситуація, що я погоджуся буду оператором БпЛА, а потім мене переведуть до піхоти? Я можу вам чесно відповісти, що так, в армії може бути все, дійсно, нічого не можна виключати. Але тут стоїть розуміти, що людина підписує контракт з конкретним підрозділом.
Нагадаємо, 17 жовтня у застосунку «Дія» запустили функцію рекрутингу до Армії дронів. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, військовозобов’язані зможуть долучитися до підрозділу безпілотників без мобілізації через територіальні центри комплектування (ТЦК). Тож після подачі заяви люди зможуть потрапити до тих підрозділів, які обрали.