Про це розповів в ефірі КИЇВ24 авіаційний експерт та аналітик Костянтин Криволап.
Вони втратили міць не тільки в “літакових питаннях”, а ще й в ракетних програмах, бронетехніці, у РЛС тощо. Серед ракет, які чогось вартують, є Х101, яка має серйозну бойову частину та модернізацію. Однак для її експорту потрібно порушувати усі міжнародні домовленості.
Костянтин Криволап зазначає, що ракета Х-101 майже такого ж розміру, як і Storm Shadow та має схожі характеристики. Однак дальність Х-101 значно більша.
Якщо вони комусь будуть цю ракету експортувати, то зробити з ракети, розрахованої на 5600 км, ту, що буде літати на 300 км — це серйозне безглуздя.
Криволап також зазначив, що хоча Росія презентує нове озброєння на виставках, але ці типи зброї не мають великої кількості замовлень, хіба що в одиничних варіантах.
Іран хоче ППО, але те, що їм запропонують, те вони вимушені брати, тому що іншого нема. Скажімо так, це лише, щоб якось там ізраїльським літакам погрожувати, але ці погрози не дуже ефективні. Цими зенітно-ракетними комплексами вони не дуже “залякають” F-35 і F-16, які є на озброєнні Ізраїлю.
Росія “збирає” зброю по дружніх країнах
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в ефірі КИЇВ24 зазначав, що наразі РФ зіштовхнулася з гострим дефіцитом техніки, тому вимушена збирати її в Африці та Азії.
16 вересня секретар Радбезу РФ Шойгу прибув з візитом до Сирії, а 17 вересня — до Ірану. Обидва візити були “дружніми”, але не виключено, що обговорювали там саме військову допомогу між країнами.
Також раніше ми повідомляли, що за снаряди, які Північна Корея передала диктатору, Путін розрахувався табуном коней — 24 орловських рисаки були передані до КНДР.