Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони України.

Зазначається, що нині система перебуває в пілотному користуванні, але поширюється серед всіх військових частин.

“Важливо, що кожен користувач програми не має доступу до інформації, яка стосується інших військовослужбовців та підрозділів. Застосовується принцип “need to know”, коли доступ є тільки до тієї інформації, що потрібна користувачу для виконання його задачі”, — зауважили у відомстві.

Завдяки запровадженню цієї системи в Україні, Міноборони пришвидшило опрацювання заявок на постачання від бригад з кількох тижнів до 2-3 днів (раніше цей процес міг тривати місяць). Доступ до системи для замовлень і моніторингу залишків мають як військові частини, так і оперативні командування, склади зберігання та командування сил логістики.

У Міноборони додали, що продукти SAP в оборонному секторі використовують 44 країни, зокрема 28 з 31 країн-членів НАТО працюють у цій системі. Найбільшими користувачами є партнери України: США, Німеччина, Нідерланди, Канада, Польща, Австралія.

Раніше у Міноборони також вигадали, як запобігти розкраданню пального для військових. Відомство зобовʼяже постачальників маркувати дизельне пальне для Збройних сил червоним кольором — туди додадуть яскраво-червоний барвник. Бензин маркуватимуть зеленим.