Про це в етері КИЇВ24 розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Як і раніше, найбільш активним напрямком для ДРГ залишається Сумщина. Активність ворога також фіксується по Харківському напрямку і нікуди не зникає загроза для Чернігівщини. Там також періодично прориваються ворожі ДРГ. Це може бути 5-6 осіб, а може бути близько 15. Вони можуть діяти двома невеличкими групами, намагаються оточити певні вогневі позиції наших захисників.

Андрій Демченко зазначив, що головна задача цих ДРГ – викриття місць дислокації українських військ.

Їх задача – це викриття місць, де тримають захист українські захисники, щоб туди наносити удари з більш потужного озброєння. Або ціль – це силами ДРГ оточити, нанести ураження по наших хлопцях, але цій загрозі активно протидіють всі підрозділи.

Ситуація на українському фронті

Військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня, заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

У 54 ОМБр вчора повідомили, що зараз йде бій за Білогорівку, ворог намагається зрізати Сіверський виступ. Ворог буде намагатися наступати, щоб зрізати Сіверський виступ. Вони завжди цього хотіли, зараз підтягнули більше резервів, почало працювати ВКС Росії.

Пізніше пресофіцер бригади «Червона калина» Микола Коваль заявив, що на Запорізькому напрямку росіяни атакують хаотично, то малими, то великими групами: «Ворог з усіх сил, що залишилися, намагається повернути втрачені території. Успіху росармія не має, тому що українські бригади ведуть активну оборону на Запорізькому напрямку».

Ситуація на Авдіївському напрямку дуже складна, але там немає суттєвих просувань ворога. Росармія зазнає величезних втрат, зазначив речник 47-ї ОМБр Дмитро Лазуткін.

Військовий експерт Сергій Грабський пояснив, що тактика вуличних боїв – це фактично протистояння один проти одного. Тобто противник може використати чисельну перевагу, щоб просунутися.