Про це сказав спікер Палати представників США Майк Джонсон у коментарі журналісту Джейку Шерману.
Звичайно, зараз ні. Ми маємо справу з процесом асигнувань. Ми маємо негайні терміни виконання, і саме до цього зараз прикута увага Палати
Процеси асигнувань стосуються коштів, які виділили з централізованих і децентралізованих джерел, щоб покривати певні видатки.
Нагадаємо, у вівторок, 13 лютого, Сенат США проголосував за окремий законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, який передбачає $95,3 мільярда для трьох країн. Україна отримає $60,06 мільярда. До цього голосування Джонсон вже критикував законопроєкт і ставив під сумнів його схвалення.
Обидві палати Конгресу США (Сенат і Палата представників) повинні схвалити закон, перш ніж президент США Джо Байден зможе його підписати.
Раніше також повідомляли, що президент США Джо Байден закликав Палату представників США терміново схвалити законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 мільярдів доларів. За словами Байдена, цей проєкт закону має вирішальне значення для національної безпеки США.
Нагадаємо, що Сенат США остаточно підтримав пакетний законопроєкт надання фінансової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму 95 мільярдів доларів. Відомо, що з цієї суми Україна отримає понад 60 мільярдів доларів.
Це новий законопроєкт Сенату, який запропонували після того, як республіканці 7 лютого заблокували ширшу пропозицію, що включала допомогу Ізраїлю, Україні та Тайваню й водночас передбачала зміни в захисті американського кордону та міграційної політики. Це був компроміс двох партій після місяців дискусій. Однак законопроєкт майже одразу зіткнувся з різкою опозицією з боку республіканців у Палаті представників.