Як повідомляють експерти британського Королівського інституту оборонних досліджень (RUSI), під час рейсів вони сховали свою геолокацію, відключивши транспондери.

Вони проаналізували десятки нещодавніх супутникових знімків, зроблених над базою Тихоокеанського флоту рф у Фокіно (Приморський край) та північнокорейським портом Расон.

Кінцевою точкою маршруту контейнерів, як вважають аналітики, став склад боєприпасів у Тихорецьку Краснодарського краю, що за 200 кілометрів від кордону з Україною.

Так, на знімках від 28 вересня видно поїзди, які доставляють на цей обʼєкт ті ж контейнери, що завантажувалися у КНДР. Крім того, територія самого складу з серпня 2023 значно розширилася.

Дані RUSI також підтверджують журналісти видання «Досье». За їх інформацією, у трюмі «Ангари» перевозився вантаж із 50 тонн ракет із розривним зарядом. При цьому в корабельних документах, з якими ознайомилися журналісти, жодного разу не згадується КНДР.

При цьому нерідко пунктом призначення вказана затока Стрілець, на березі якої розташовується російська військова база.

Раніше у Білому домі вже попереджали, що Північна Корея передала росіянам тисячу контейнерів з військовим обладнанням.

Так, після зустрічі Кіма й путіна КНДР різко наростила перевезення в росію. Особлива активність спостерігається у північнокорейському місті Туманган.

Фото: Getty Images