Про це пише російська служба ВВС.

На тлі наступу на Курську область, в регіоні почали шукати будівельників та робочих для риття окопів. За останній тиждень кількість таких вакансій на “Авіто” за останні дні склала понад 30. У більшості оголошень шукають робітників-вахтовиків для “будівництва фортифікаційних споруд (окопи, доти, протитанкові споруди)” і за зміну їм пропонують від 5 до 7 тисяч рублів

“Для зведення другої (резервної) лінії захисту території, в Курську область на будівництво фортифікаційних споруд (окопи, доти, протитанкові споруди) потрібні підсобники, різнороби, без досвіду”, – йдеться в одному з таких оголошень.

Більшість вакансій розміщені будівельними компаніями, що спеціалізуються на підборі вахтовиків, і одне й те саме оголошення дублюється на різні регіони, включно з Москвою, Петербургом і Орловською областю. Вакансії також обіцяють подальше працевлаштування в будівельній компанії. При цьому зазначена зарплата становить у середньому від 150 до 210 тисяч рублів на місяць, і до 371 тисячі за 60 днів роботи в деяких оголошеннях. При цьому тим, хто вирішує залишитися на другий місяць, пропонують більші суми.

КИЇВ24

В іншому оголошенні потрібен машиніст гусеничного екскаватора з пропонованою зарплатою до тисячі рублів на годину. В оголошенні також зазначено, що об’єкт розташований у місті Курськ, на “другій лінії оборони”. Режим роботи при цьому передбачається “цілодобовий”.

У більшості вакансій кількість необхідних працівників не вказано, хоча в одному з оголошень йдеться про те, що потрібно “50-100 осіб” на риття окопів у Курську.

Ситуація в Курській області

Напередодні головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що українські військові продовжують наступальну операцію на території Курської області РФ – узяли в полон понад 100 російських військових і просунулися на відстань від одного до двох кілометрів на різних ділянках. Окрім того, за добу ЗСУ контролює понад 100 населених пунктів Курської області. 

Однак, закріплюватись чи забирати територію Україна не збирається. Єдиною метою операції є захист власних територій, тому міжнародного права Україна не порушує. Водночас президент України обговорює необхідність створення військових адміністрацій на території регіону.