Російська армія протягом доби атакувала автозаправні станції одразу в кількох регіонах України: унаслідок ударів є поранені та пошкодження інфраструктури.

Запорізька область

Речник Запорізької ОВА Олександр Коваленко повідомив, що через російські обстріли в лікарнях регіону перебувають 58 людей, із них 11 – у тяжкому стані.

За його словами, російські війська щодня випускають по області близько тисячі снарядів.

«Сьогодні близько сьомої ранку була атакована АЗС. На щастя, ніхто не постраждав, вона була непрацююча. Згодом ще кілька вибухів. В одному з районів сталося загоряння інфраструктурного об’єкта і поранена жінка», – повідомив Коваленко.

Начальник Запорізької ОВА Іван Федоров уточнив, що жінка дістала поранення внаслідок удару ворожого безпілотника, а ще один дрон спричинив пожежу.

Сумщина

У Сумах російські війська також атакували автозаправну станцію.

За словами начальника Сумської ОВА Олега Григорова, поранення дістали четверо людей. До лікарні госпіталізували двох працівників АЗС із легкими травмами, ще двом постраждалим – подружжю, яке перебувало поруч, медики надали допомогу без госпіталізації.

«За червень – 13 атак по АЗС області. Росіяни системно б’ють по об’єктах паливної інфраструктури, щоб ускладнити логістику і забезпечення громад пальним», – наголосив Григоров.

Дніпропетровщина

Начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа повідомив, що російські війська також пошкодили автозаправну станцію під час обстрілів Нікопольського району.

«На Нікопольщині били по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Понівечені АЗС», – зазначив він.

Наслідки атаки РФ по Дніпропетровщині 25.06.2026. Фото: ОВА

Читайте також: Після атаки РФ на АЗС у Сумській області можуть розгорнути мобільні заправки