Про це суддя написав у своєму Фейсбуці.

Павло Вовк стверджує, що санкції проти нього в США ввели нібито на замовлення української влади і міжнародних структур, “які намагаються отримати контроль над судовою системою України”.

Ці люди, намагаючись уникнути відповідальності за безрезультатно витрачені час і гроші та користуючись своїми зв’язками, ввели в оману Держдепартамент США,
– стверджує Вовк.

Скандальний суддя каже, що санкції проти нього нібито свідчать про “непрофесіоналізм та нікчемність намірів США”. Усі звинувачення в корупції та спробах захоплення влади, скандальний суддя, звісно ж, відкидає.

“За останні роки мені довелось багато чого пережити, тож переживу і відсутність можливості з’їздити до США. Я залишався весь цей час в Україні та не планую нікуди їхати, бо впевнений в абсурдності цих звинувачень. А всім діячам, які займаються подібними брудними маніпуляціями, раджу починати думати, кому вони буду скаржитись далі. Все тільки починається”, – погрожує Вовк.

Як ми писали, Державний департамент США запровадив санкції проти голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка — на нього накладають візові обмеження. Їх вводять за вимагання хабарів в обмін на втручання у судові та інші громадські процеси.

Фото: Відкриті джерела