Про це в ефірі КИЇВ24 розповів політолог Дмитро Васильєв.

Українці завжди ставлять запитання, які у нас втрати. Це була відповідь, українці мають про це знати. Наші партнери теж мали дізнатися, скільки людей загинуло на сьогодні на фронті. Такі великі втрати тому, що ми недоотримуємо того озброєння, на яке сподівається Україна.

Він додав, що ця інформація є сигналом для міжнародних партнерів. Журналісти західних медіа, які були на пресконференції, зможуть донести її своїм народам, а народи можуть підтримати урядові рішення виділяти Україні більше зброї. 

Конференція “Україна. Рік 2024”: що відомо

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що план на 2024 рік готовий. Він також зазначив, що міністерство координує роботу зі спорудження фортифікацій і на сьогодні вже вдалося обладнали кілька тисяч опорних пунктів та вогневих позицій.

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін наголосив, що українська оборонна промисловість за 2023 рік виросла у шість разів. Більша частина цих спроможностей вже законтрактована. Він також пообіцяв, що українці “частіше чутимуть про наземні дрони”. Він також додав, що в України зʼявилася зброя, яка вразила ціль на 700 км.

Цьогоріч Україні вдасться перевиконати план президента України щодо дронів для військових. Тільки FPV-дронів цьогоріч буде більше, ніж мільйон, заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Також він додав, що українські військові зможуть керувати дронами, перебуваючи далеко від фронту.

Окрім того, під час форуму Шмигаль заявив, що в Україні будується великий завод по виробництву турецьких “Байрактарів”.

Протягом 2024 року Україна очікує отримати від Сполучених Штатів Америки 11,8 млрд доларів фінансової допомоги.

Україна проводить консультації з регуляторами ЄС та США щодо відкриття повітряного простору, повідомив міністр розвитку громад Олександр Кубраков.

Інформація про наявність у рф іранських ракет не відповідає дійсності. Росія також не використовує північнокорейські ракети в масштабному форматі.