Сингл всього за 11 днів після випуску став другим найпопулярнішим музичним відео в світі. Також пісня побила численні світові музичні рекорди.

Про це повідомило видання Variety.

Так, після релізу 31 березня «As It Was» дебютувала із 43,8 мільйонами трансляцій, що стало найкращим тижнем для трансляції пісні у 2022 році, згідно з Billboard. Сингл також очолив хіт-паради в усьому світі, та став номером 1 в Billboard Hot 100 , який було оголошено в понеділок. «As It Was» — перша пісня, випущена в 2022 році, яка дебютувала на першому місці в цьому чарті, а також у чарті Billboard Streaming Songs.

Крім того, «As It Was» побила рекорд за найбільшими одноденними потоками (8,3 мільйона) для пісні виконавця-чоловіка в історії світових чартів Spotify. Також «As It Was» побив рекорд потокової передачі Apple Music за більшість трансляцій першого дня для пісні, випущеної в 2022 році.

У всьому світі сингл також увійшов до хіт-парадів у Великобританії, Ірландії, Австрії, Австралії, Швейцарії, Нідерландах, Новій Зеландії, Швеції та Канаді. За 11 днів кліп синглу вийшов на другу позицію в YouTube.

Кліп синглу зняла український кліпмейкер Таню Муіньо. Другий день зйомок кліпу на As It Was припав на 24 лютого, коли почалося повномасштабне вторгнення росії в Україну.

«Зйомки кліпу для Гаррі Стайлза були моєю мрією, адже він мій улюблений виконавець. Втім ці зйомки лишили по собі гіркий присмак, бо на другий день знімального процесу на мою Україну напали, тому ви можете тільки уявляти, які божевільні емоції охопили мене та мою команду. Ми вклали дуже багато любові у це відео. Ніколи не забуду цей кліп і навіть можу поки що щасливо поставити карʼєру на паузу», — розповіла Муіньо.

Декорації для кліпу намалювала одеська художниця Маша Рева. Їх після зйомок відео Стайлз лишив собі.

«За місяць до початку війни я орендувала у Києві досить просторе місце під студію. Там робили ремонт, я мріяла про переїзд і про те, як створюватиму там ось такі масштабні роботи. І я не маю жодного сумніву, що коли ми переможемо Україна розквітне так само як і чарівний ліс на моїх картинах для кліпу», — написала художниця.

До слова, «As It Was» є провідним синглом для майбутнього альбому Стайлза «Harry’s House», його третього сольного студійного альбому та першого музичного релізу після «Fine Line» 2019 року.

Новий повноформатний альбом із 13 треками був записаний у кількох місцях у Великобританії, Лос-Анджелесі та Токіо у 2020 та 2021 роках. Його написав Стайлз разом із часто співавторами Кідом Гарпуном, Тайлером Джонсоном та Мітчем Роулендом.

Kyiv Media Kyiv Media Kyiv Media  Kyiv Media Kyiv Media

Фото: Фейсбук