Про це повідомляє Київська міська рада.

“Територія проєктованого заказника знаходиться між вулицями Колосковою, Крутогірною, Яблуневою, Сигнальною та провулком Яблуневим. Орієнтована площа заказника складає 10,31 га. Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 71 депутатом”, – йдеться у повідомленні.

За словами депутата Київської міської ради Володимира Кравця, рішення було розроблено спільно з ОСН “Совки” задля збереження зеленого масиву, як єдиного та взаємопов’язаного ландшафту.

“На зазначеній місцевості бере свій початок річка Совка, тому необхідно унеможливити забудову природної території та сприяти оздоровленню довкілля в рамках міської екологічної стратегії. Ми маємо забезпечити ефективне функціонування коридорів екологічної мережі міста Києва, а також захистити цінні природні комплекси та угрупування рідкісних рослин та тварин”, – зазначив Володимир Кравець.

Депутат додав, що оголошення природної території ландшафтним заказником зумовлено комплексним підходом до збереження природного середовища.

Нагадаємо, що урочище “Совська Пронька” планували оголосити ландшафтним заказником місцевого значення ще у лютому.

Фото: КМР