Про це повідомили у Міноборони.

Військово-обліковий документ в електронній формі, зокрема, у відповідному застосунку мобільного телефону, або у вигляді видрукованого військово-облікового документа з QR кодом має однакову юридичну силу зі звичайним військово-обліковим документом у паперовій формі.

“Військово-обліковий документ в електронній формі дозволяє уповноваженим працівникам ТЦК та СП, Національної поліції, Держприкордонслужби зчитувати його за допомогою будь-яких засобів (телефони, планшети), на яких може бути встановлений застосунок Резерв+ та які мають камеру”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, як пояснили в Міноборони, роботодавці при формуванні списків військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час також можуть використовувати військово-облікові документи працівників у електронній формі.

“Для цього військовозобов’язаний може надавати роботодавцю свій військово-обліковий документ як у паперовій, так і в електронній формі”, – додали в міністерстві.

Нагадаємо, що з 17 липня змінилися правила оновлення документів для усіх військовозобовʼязаних українців. Що зміниться та що потрібно знати про нові правила, читайте в матеріалі.