Про це розповів в ефірі КИЇВ24 авіаційний експерт, аналітик Олександр Кочетков.

Про результати випробування відразу буде знати весь світ, бо це неможливо приховати. Буде розповсюдження ударної хвилі. Все це фіксується одразу. Офіцери ракетних військ прощаються з родинами і йдуть на чергування, їх зачиняють в шахтах. Приховати це неможливо. Дружини починають писати щось у соцмережах, все це неможливо приховати.

Також експерт припустив, що США будуть проінформовані швидше і більш точно, ніж росіяни, щодо випробувань ядерної зброї.

Можливе використання ядерної зброї у світі

Днями видання The Telegraph зазначило, що нещодавня атака Ірану на Ізраїль робить імовірнішою ширшу війну на Близькому Сході, а її наслідки можуть бути ще серйознішими. Зокрема, одного дня Тегеран може оголосити про наявність ядерної зброї.

Зауважується, що спільний всеосяжний план дій (JCPOA) між Іраном, п’ятьма постійними членами Ради Безпеки ООН і Німеччиною — був не більш ніж умиротворенням. Також зазначається, що минулого року Тегеран збільшив виробництво високозбагаченого урану до 60% чистоти, що набагато вище, ніж максимальні 3,67%, встановлені в JCPOA, набагато більше, ніж необхідно для цивільної енергетики, і близько до рівня, необхідного для ядерної зброї.