Про це речник Військово-Морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук повідомив у телеефірі.

“Ми спостерігаємо черговий етап багатоступеневої операції. Це не про емоційні, ситуативні дії, а про системний комплекс заходів, який триває не місяці, а роки. Я особисто беру за точку відліку знищення військово-морської логістики. Спочатку були великі десантні кораблі, далі – залізничні пороми, які були основою військової логістики для Криму, а згодом – звичайні пороми, які також використовувалися для цих цілей”, – сказав Плетенчук.

Він зазначив, що паралельно здійснювалося ураження систем протиповітряної оборони, що тривало місяцями.

За його словами, триває ураження об’єктів у так званому суходільному коридорі, який російська сторона вважає своїм логістичним досягненням.

“Виконання такого плану доволі успішне і доволі непросте”, – додав Плетенчук.

Нагадаємо, днями у Криму та Севастополі запровадили режим надзвичайної ситуації через проблеми з електропостачанням. А у ніч проти 24 червня на окупованому півострові було атаковано електропідстанцію «Севастополь». За даними Сил безпілотних систем, загалом тієї ночі уразили 48 цілей у тилу противника.