Про це повідомляють російські медіа.
«Будемо дивитися, хто має легітимність з української влади», — заявив він.
Лавров також заявив, що конституція України «дозволяє говорити» про голову Верховної Ради як можливого підписанта угоди.
Він також нагадав позицію російського диктатора Володимира Путіна про те, що президент України Володимир Зеленський нібито «легітимністю не володіє».
Раніше директор правового департаменту МЗС РФ Максім Мусіхін заявив, що народ України нібито має «обрати нове керівництво» для того, аби підписати меморандум з РФ.
19 травня Путін у розмові з президентом США Дональдом Трампом заявив, що Росія нібито готова «працювати з Україною над меморандумом про можливу майбутню мирну угоду». За словами диктатора, він нібито може включати «принципи врегулювання, терміни можливого укладання мирної угоди тощо, включаючи можливе припинення вогню на певний час у разі досягнення відповідних домовленостей».
Згодом Financial Times з посиланням на джерела писало, що українська сторона не має жодного уявлення про «меморандум щодо можливого майбутнього мирного договору».
Високопоставлений український чиновник, обізнаний із темою, заявив щодо реакції Києва на меморандум: «Ніхто не знає, що це таке, для чого це потрібно [і] чому це має значення». Володимир Зеленський пізно ввечері 19 травня заявив журналістам, що пропозиція меморандуму йому невідома.