Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

Негода лютував в Україні з 26 листопада. З того моменту підрозділи рятувальників відбуксували 1 918 транспортних засобів. Серед них були 33 автобуси та 33 автомобілі «швидкої допомоги». Також працівники ДСНС прибрали вже 178 дерев та надали допомогу понад 4 тисячам людей, з них 24 дітей.

З початку доби 29 листопада силами ДСНС здійснено 66 залучень по буксируванню транспорту у 12 областях (Миколаївська – 17, Одеська – 8, Полтавська – 7, Кіровоградська – 10, Сумській – 5, Чернігівська – 5, Вінницька – 2, Запорізька – 2, Хмельницька – 2, Дніпропетровська – 2, Закарпатська – 1, Волинська – 1 та Харківській – 1).

Також у ДСНС розповіли, що Укравтодор підтвердив зняття всіх заборон руху авто на дорогах загального користування. Водночас в Україні залишаються знеструмленими через негоду 469 населених пунктів у 13 областях.

Нагадаємо, що 26 листопада Одеську область накрила сильна негода, яка призвела до обмеженого або повного перекриття руху по ряду трас. Зокрема, повідомляють про відключення світла у багатьох населених пунктах, а також повалені дерева.

Усього за кілька годин у регіоні сталося майже 50 аварій. В Одеському районі припинили опалення через негоду, а в Одесі почалися перебої з водою. Водночас на півдні області вчора розгулявся справжній ураган. Наразі наслідки негоди продовжують ліквідовувати.

А вже 27 листопада, через потужний снігопад на Київщині було знеструмлено 40 тисяч споживачів.