Напередодні Верещук перемогла на внутрішньопартійних праймеріз «Слуги народу».

Кандидатка на посаду мера Києва Ірина Верещук фальсифікувала документи під час свого мерства у містечку Рава-Руська Львівської області. Про це заявив колишній народний депутат Володмимр Парасюк.

За словами Парасюка, Верещук фальсифікувала документи, щоб виділити землю наближеним до неї особам. Екс-нардеп стверджує, що про це йому відомо особисто.

Вибачте, але це «3,14здець».Ви серйозно? ? Ірина Верещук? Та це людина, яка фальсифікувала рішення Рава-Руської міської ради для того, щоб виділити землю для наближених до себе людей. Просто потрібно поїхати в це маленьке містечко і люди поділяться своїми враженнями про колишнього мера.Вона не те що програє. Це буде днище! Зеленський, виявляється, не лише сліпий! Кияни мені вас шкода!

Опубліковано Володимиром Парасюком Четвер, 16 липня 2020 р.

«Треба поїхати в це маленьке містечко і нехай люди поділяться своїми враженнями про колишнього мера… Вона була замішана у питаннях приватизації, з бурштином теж щось було зв’язано. І я думаю що з часом усе це вийде назовні. Якщо на виборах переможе Ірина Верещук, Києву — кінець», — заявив Парасюк.

Раніше ми повідомляли про скандальні висловлювання Ірини Верещук.