Про це повідомляється на офіційному сайті Суспільне Культура.

Цьогоріч у “Євробаченні-2024” візьмуть участь 37 країн. У першому півфіналі виступлять представники 15 країн, серед яких і наші артистки.

Європейська мовна спілка на своєму офіційному YouTube-каналі проведе прямі трансляції півфіналів і фіналу без коментарів. Пряма трансляція півфіналів розпочнеться 7 і 9 травня о 22:00, гранд-фінал стартує 11 травня о 22:00.

Зазначається також, що українці можуть подивитись пісенний конкурс “Євробачення” на таких платформах, зокрема на телеканалі Суспільне Культура, сайті Суспільне Культура та на сайті Суспільне Євробачення.

У першому півфіналі виступлять представники таких країн: Кіпр, Сербія, Литва, Ірландія, Україна, Польща, Хорватія, Ісландія, Словенія, Фінляндія, Молдова, Азербайджан, Австралія, Португалія, Люксембург.

У другому півфіналі покажуть свої номери представники Мальти, Албанії, Греції, Чехії, Швейцарії, Австрії, Данії, Вірменії, Латвії, Сан-Марино, Грузії, Бельгії, Естонії, Ізраїлю, Норвегії та Нідерландів.

Голосування у півфіналі розпочнеться після виконання останньої пісні та триватиме приблизно 15–25 хвилин. Глядачі можуть віддати свої голоси за допомогою застосунків для iOS, Android або Windows, зокрема через додаток можуть голосувати глядачі з країн, які не беруть участі у конкурсі.

Нагадаємо, що після першої репетиції alyona alyona та Jerry Heil піднялися в букмекерській таблиці. Раніше артисткам пророкували п’яте місце. Нині ж букмекери переконані, що alyona alyona і Jerry Heil привезуть до України четверте. Щоправда, прогнози постійно змінюються. Цілком можливо, що виконавиці піднімуться ще вище.