Про це заявив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха в етері телемарафону.

У нас тривають безперервні обстріли. Ворог продовжує штурмові дії, в основному зосереджений на напрямках населеного пункту Липці, населеного пункту Вовчанськ і на лівому-правому флангу міста Вовчанськ.

За його словами, окупанти безперервно обстрілюють фактичного усе прикордоння, у тому числі Богодухівського, Харківського і Чугуївського районів, а також продовжують штурмові дії в напрямку населеного пункту Липці та міста Вовчанськ.

Щойно маємо кілька прильотів керованими авіаційними бомбами по населеному пункту Липці. Ворог не полишає спроб, особливо всередині Вовчанська, виштовхнути Збройні сили України з міста. Місто приблизно на 60% контролюють Збройні сили України, тобто штурми не припиняються. Так само сьогодні зранку відбувалися бойові дії на Куп’янському напрямку. Сьогодні на окремих ділянках Збройні сили України проводять свої штурмові дії з метою покращення позицій.

Нагадаємо, що у напрямку Стрілеча – Глибоке на Харківщині Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію. Ворог намагається закріпитися у житловій забудові Вовчанська, але ЗСУ не дають йому цього зробити. Про це розповів в етері КИЇВ24 командир батальйону ударних БПАК “Ахіллес” 92-ї ОШБр Юрій Федоренко.

Актуальне зведення Генштабу про ситуацію на фронті України можна прочитати ТУТ.