Чим цікаві ці машини, йшлося у військовому блозі Андрія Стельмаха на КИЇВ24.

Норвегія продовжує підсилювати обороноздатність України. Цього разу норвежці вирішили допомогти спростити українцям доставлення зброї та особового складу до важкодоступних ділянок фронту передавши власні гусеничні вантажівки NM199 у світі більш відомі як М548. І це на додачу до наземних систем ППО NASAMS та основних бойових танків, що вони вже передавали.

Вперше подібний транспортер розробили американці у 60-х роках минулого століття на базі ходової частини БТР М113. Його основна задача це перевезення вантажів та боєприпасів до місцевості, яка недоступна для звичайної колісної техніки. В першу чергу американці використовували таку машину як транспортер для снарядів до САУ М109 та М110.

Військовий експерт Андрій Харук розповів про потенціал цих машин.

«Вони будуть використовуватись в тому ж амплуа як і в армії Норвегії чи США. Тобто для підвезення боєприпасів артилерії, що особливо можливо за умов власне осінньо-зимового періоду, коли на позиції звичайними вантажівками не доїдеш і тут особливо важливе значення мати такі транспортні засоби які не поступаються гусеничним самохідним артсистемам», – підкреслив він.

Така гусенична машина має вантажність майже 5 з половиною тонн. А сама важить майже 13. Максимальна швидкість гусеничного транспортера по шосе 61 кілометр, дальність ходу 480. Гусеничне шасі дозволяє проїхати в будь-яку місцевість, навіть на передній край. Долає сніг, пісок, бруд і невелику глибину води. Завдяки своїй гусениці пагорби, насипи та двометрові траншеї для цієї БМП не перешкода.

«За прохідністю ця машина відповідає базовому БТР М113, тобто може там долати рівчаки, конкретно по ширині не скажу, думаю, що метр-півтора повинен долати. Інша справа, що на відміну від М113, М548 не є плавучий. Але як ми бачимо з практики, здатність машин долати водні перепони на плаву в нас затребувана вкрай рідко», – каже експерт.

Більш того за потреби NM199 можна використовувати в якості оборонного озброєння. Машина оснащується кулеметом Браунінг на 12,7 міліметра. Його темп стрільби 600 пострілів на хвилину. Ефективні проти піхоти, неброньованого та легко броньованого транспорту, БПЛА, а також літаків на низьких висотах. Деякі країни ставили власні кулемети.

«Це не для вогневої підтримки, а для самооборони. Це на крайній випадок поставити того браунінга, якщо безпілотника помітили, щоб мати можливість в нього влучити. Це не є зброя наступальна. Це суто оборонна, враховуючи що машина все-таки є неброньованою, машина не призначена для служби на передньому краї», – пояснив Харук.

Сполучені штати продовжували модернізацію гусеничної вантажівки. З’явились версії у вигляді носіїв систем радіоелектронного захисту, з покращеною підвіскою. Такі машини показали себе у світових війнах. Британська армія використовувала М548 як матеріально-технічну підтримку бронетанкової дивізії під час війни у Перській затоці у 1991.

За словами військового експерта, ці машини використовувались і у війні у В’єтнамі, і у війні в Перській затоці, і в джунглях, і в пустелі та зарекомендували себе достатньо добре.

«Норвежці експлуатують їх в північних умовах. В Італії близько 200 таких транспортерів числиться в регулярних частинах армії. І Альпійські частини. Це в горах використовується, і до речі, Італія, за моїми припущеннями, могла стати ще одним джерелом серед експортерів для нас», – зазначив Харук.

Фактично у кожній країні є своя модифікація М548. Всього їх існує 19. До нас приїде норвезька модифікація NM199. Україна вже має досвід у використанні таких машин.

Андрій Стельмах