Детальніше про роботу такої програми йшлося в матеріалі КИЇВ24.

Співзасновник додатка Trenvet ветеран Олександр Швачка, який втратив ногу під час бою на промзоні Макарова, долучився до команди рік тому після участі у відкритому тренуванні. Тут чоловік познайомився із такими, як він — людьми, що пережили поранення та ампутацію.

Відтоді Олександр займається спортивною реабілітацією інших військовослужбовців. Ветеран показує на власному прикладі — після війни можна жити повноцінно. А щоб долучити до тренувань більше людей, спортсмен разом із командою створив мобільний додаток Trenvet. Допомагала їм у цьому Федерація стронгмену України.

У додатку за допомогою геолокації та фільтрів ветеран може знайти для себе тренера, реабілітолога, дієтолога, або масажиста.

Водночас фахівці зі спортивної реабілітації можуть запропонувати свої послуги ветеранам. Серед них і Василь Вірастюк.

КИЇВ24

«Наразі учасники мобільного додатку Trenvet –  це 700 людей. Там є і тренери і спеціалісти і, безпосередньо, ветерани», –  каже він.

Відтак додаток має попит. І кількість завантажень лише продовжує збільшуватись.

«У нас статус УБД отримуть майже щодня і у нас триває війна і, відповідно, за останніми даними за серпень, в силах оборони перебуває 1,2 млн осіб, до того було 700 тисяч ветеранів», – зазначила Руслана Величко, виконувачка обов’язків виконавчого директора Українського ветеранського фонду.

За словами Олександра Швачки, спортивна реабілітація добре впливає і на психічний стан, тож радять ветеранам доєднуватись до тренувань.

А завантажити мобільний додаток безкоштовно можна на AppStore та Google Play.

Людмила Труфин