У господарстві Анатолія Патія тропіки панують від самих воріт. Але справжня спека – у теплиці. Вона – його власний винахід і гордість. Бананову ферму придумав та запатентував у Німеччині ще 27 років тому.

«Дивіться, зараз грудень, в Іспанії не цвітуть апельсини, а тут цвіте апельсин у нас, значить, їм хватає світла, їм хватає тепла, це теплиця-термос, яка дозволяє в 1,8 раза мати більше освітлення без всякого освітлення», – розповідає Анатолій. 

Найбільша гордість чоловіка – банан «Київський карлик» та ананас-гігант, вага плодів якого досягає 15-ти кілограмів. Усі врожаї – завдяки енергоощадній технології. Звичайні теплиці викидають у повітря приблизно 70% тепла, тому продукція виходить дорогою. Тоді як теплиця-термос дозволяє витрачати в 15 разів менше, а плодів отримувати більше.

«Принцип теплиці-термоса – це не впустити холод і не випустити тепло. Напалюємо до такої температури, якої нам потрібно, самі виставляємо температуру на регуляторі температур. Тобто автоматика працює, мені можна тільки перевірити, зайти сюди зимою, перевірити, чи все працює, чи працює автоматика», – каже чоловік.

Один із головних секретів цієї бананової ферми – багатошаровість та заглиблення приміщення на декілька метрів під ґрунт. І теплиця, і будинок чоловіка утеплені і зсередини, і ззовні. Також дах затемнений з північного боку спеціальною плівкою, а сама конструкція дозволяє просівати велику кількість променів з півдня.

«Освітлення тут нема, три лампочки на 15 Вт на таку величезну теплицю. І цього достатньо, бо ми не підсвічуємо ні вночі, ні вдень», – говорить Анатолій Патій.

Блекаут для пана Анатолія не страшний, бо про забезпечення теплиці та дому електрикою й опаленням він подумав заздалегідь.

«Є безперебійник, він зараз 0 потребує, тому що котел не працює. Котел може 100 годин працювати. І є ще другий безперебійник, два безперебійники, тепер він заряджає акумулятори. Тобто я можу практично 4- 5 діб бути без світла і в мене буде все працювати, але якщо навіть закінчиться світло через 5 діб, то я вмикаю генератор бензиновий і він знову за 4- 5 годин заряджає всі акумулятори і знову 5 діб все працюватиме» – ділиться пан Анатолій.

У такій фруктовій оранжереї опалення працює до 15 хвилин на добу. Це дозволяє тримати всередині 15-18 градусів тепла і при цьому витрачати на комунальні платежі менше.

«Ми заплатили за місяць за 750 квадратів 1400 грн. Ви уявляєте, що в однокімнатній квартирі в Києві опалення набагато дорожче коштує», – розповідає господар.

Така теплиця працюватиме за будь-яких погодних умов та без постачання електроенергії в мережі. Хоч сама конструкція може обійтися недешево, але прослужить господарям точно не один рік.

Олександра Кулібаба