Суспільство
ЕКСКЛЮЗИВ
Кличко: Київ вже почав вмикати опалення
У понеділок, 9 жовтня, у Києві почали підключати до тепла об’єкти соціальної інфраструктури, як лікарні, школи та садки за заявками їхніх керівників.