Про це повідомляється у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ“.

Трамваї при цьому рухаються настільки часто, наскільки це можливо. У чергах проте люди не завжди дотримуються дистанції і не всі носять маски.

“Я вважаю, що всі ці інструкції складають люди, які не користуються громадським транспортом, а ті, в кого є свої машини. Негативно, звісно ставлюся – подивіться, яка кількість людей стоїть”, – обурується у черзі одна із пасажирок.

Інший пасажир каже, що вчора простояв 30 хвилин у черзі, аби тільки сісти до трамваю.

“Мабуть це правильно, можливо буде менше людей хворіти. Але не всі трамваї їдуть наполовину заповненими. Вранці, коли добираюся на роботу, то людей багато їде – він заповнений не на 50% а на 200%. Тому що відкривають лише передні двері, а людей беруть так само, як і раніше”, – каже інша киянка, яка щоденно їздить швидкісним трамваєм.

Пасажири незадоволені тим, що для входу вікриті лише передні двері, оскільки щоб зайти та вийти треба пройти через весь салон. Такми чином люди вважають, що кількість контактів із потенційними переносниками коронавірусу тільки зростає.

Що ж стосується Лівого берега Києва, то тут широкою популярністю користується автобус №46. Люди тут стоять у черзі від зупинки до самої станції метро “Лівобережна”. Щоправда, у пікові години автобус курсує із маленьким інтервалом.

Бачила, як в автобус 14 людей взяли, закрили звері і поїхали… Сьогодні в 47 автобусі я їхала – було півсалона, більше пасажирі не брали“, – ділиться спостереженнями пасажирка Мирослава.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко закликав не користуватися громадським транспортом без потреби у час локдауну, оскільки він працює для працівників критичних сфер. Якщо ситуація із захворюваністю не спаде, то в столиці можуть повернути спецмперепустки на муніципальний транспорт.

Фото: kyiv media