Україна звернулася до Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) з вимогою терміново скликати Раду керуючих після нової масованої атаки Росії по національній енергетичній системі. Цей крок є відповіддю на черговий цілеспрямований удар агресора по критично важливій інфраструктурі, що ставить під загрозу не лише енергопостачання, але й ядерну безпеку.