Міський голова Києва Віталій Кличко у червні пропонував посаду заступника голови КМДА екс-міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє «Бабель».

Також «Бабель» пише, що несподівано допомагати команді Віталія Кличка почав екс-голова Офісу Президента Андрій Богдан. На виборах мера Києва він начебто хоче помститися «Слузі народу» за те, як його було звільнено з ОПУ. В команді Віталія Кличка цю інформацію поки не коментують.

Видання інформує, що разом із пропозицією Кличко висунув Омеляну єдину умову: більше не критикувати дії президента Зеленського та його партії «Слуга народу». Що Омелян відповів на це Кличку, видання не повідомляє; сам екс-міністр цю інформацію не коментує.

Також видання інформує про те, що команда міського голови продовжує активну підготовку до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Голова штабу Кличка Оксана Продан, яка раніше вже балотувалася у списках партії, начебто залучила до роботи українських та американських технологів, які розробили програму кампанії для чинного мера.

Оксана Продан

Повідомляється, що ця кампанія базуватиметься на досягненнях Віталія Кличка у розвитку міського благоустрою. Мер інспектує ремонтні та будівельні роботи, паралельно вдосконалює канали комунікації з аудиторією — зокрема, завів акаунт в молодіжному додатку TikTok, викладає відео та дописує у Facebook. Ближче до осені у місті мають з’явитися і рекламні борди Кличка. В команді чинного мера кажуть, що його рейтинг нині складає близько 44%.

Щодо можливого з’їзду партії Віталія Кличка «УДАР» поки нічого не відомо. Видання повідомляє, що його не проводять через конфлікт між Оксаною Продан та кандидатами від «УДАРу». Роботу з останніми начебто довірять раднику Віталія Кличка з питань благоустрою Дмитру Білоцерковцю.

Дмитро Білоцерковець

Нагадаємо, суперником Кличка від «Слуги» на цих виборах буде Ірина Верещук, про яку ми вже писали. Її виборчий штаб очолив автор фрази про «корабельну сосну» і перший заступник голови фракції «Слуга народу».

Фото: Facebook