Про це повідомляє Military Watch Magazine.

Така конфігурація дозволяє краще розподіляти роботу під час виконання складних місій. Видання зазначає, що бойовий радіус J-20S приблизно удвічі більший, ніж у американських F-22 і F-35, що робить розподіл завдань особливо важливим для уникнення втоми пілота, попри високий рівень автоматизації та обтічні інформаційні дисплеї літака.

J-20S вже надійшов на озброєння 172-ї авіаційної бригади, яка виконує функції передового навчального та бойового резервного підрозділу, що базується на навчальній авіабазі Цанчжоу у провінції Хебей. Ця бригада стала другою, що отримала J-20 ще у лютому 2018 року.

Очікується, що J-20S буде виконувати місії в тісній взаємодії з безпілотними літальними апаратами, зокрема з безпілотним винищувачем Dark Sword, який все ще перебуває в розробці. Також ці літаки можуть використовуватися в ролях електронної атаки з певними модифікаціями та як повітряні командні пункти.

Нагадаємо, за даними української розвідки, у дронах-камікадзе «Shahed», якими Росія щоденно атакує Україну, частка електронних комплектуючих виробництва Китайської Народної Республіки (КНР) зросла до 60–65%.

До слова, китайський мільярдер хоче стягнути з «Укрнафти» $190 млн. Німецькі юристи захищатимуть компанію. Одна з провідних німецьких юридичних фірм комерційного права Hengeler Mueller Partnerschaft von Rechtsanwalten виграла тендер «Укрнафти» на надання адвокатських послуг. Вартість контракту становить 90 тисяч євро.