Про це написала заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

“Ми дуже просимо усіх, хто не є військовозобов’язаними, призовниками та резервістами, не завантажувати застосунок. Ми розуміємо, що зараз є величезна цікавість до продукту. Але кількість запитів на авторизацію є рекордною. Тому це може спричиняти зайве навантаження на сервери та збої,” написала посадовиця.

Раніше ми писали, що мобільний застосунок «Резерв+» фактично і юридично не є електронним кабінетом військовозобов’язаного. Додаток не може його замінити. У цьому мобільному застосунку недостатньо функцій та він  ще не пройшов належних тестувань.

Нагадаємо, що з 18 травня застосунок “Резерв+” від Міноборони доступний до завантаження і через нього можна оновити облікові дані військовозобов’язаного.

“Резерв+” надає можливість оперативно оновити дані та отримати доступ до інформації про себе у реєстрі “Оберіг”. Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписано у разі потреби згодом, зазначають у ТЦК.

Станом на ранок 18 травня 150 тисяч українців уже успішно авторизувалися у застосунку “Резерв+”, а у черзі ще сотні тисяч запитів на реєстрацію.

Усі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років, повинні оновити свої дані до 16 липня цього року.