Про це повідомляє Reuters.

Слід зауважити, що Міжнародна спортивна федерація відсторонила російських і білоруських вершників від міжнародних змагань у березні 2022 року після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Оскільки кваліфікація на Олімпіаду залежить від рейтингу за 2023 рік, вони не потрапляють на змагання Ігри у Парижі.

Згідно з Олімпійською кваліфікаційною системою для кінного спорту індивідуальна кваліфікація забезпечується олімпійським рейтингом FEI з 1 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року, — повідомили в організації.

Агресор на Олімпіаді-2024: що відомо про участь спортсменів з РФ та Білорусі

Нагадаємо, що 8 грудня, виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) дозволив російським і білоруським спортсменам змагатися на Олімпійських іграх 2024 у Парижі, але індивідуально і під нейтральним прапором. Вони не мають права виступати з власними командами чи демонструвати державну символіку.

Україна засудила рішення МОК та закликала міжнародних партерів також висловити негативну реакцію на допуск спортсменів з країн-агресорок.

І хоча раніше Україна та ще 34 країни вирішили бойкотувати Олімпійські ігри у разі допуску до них ворожих спортсменів, виконувач обовʼязків Міністра молоді та спорту Матвій Бідний вважає, що Україні не слід оголошувати бойкот Олімпіади-2024.