Колишній директор будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась давав гроші партії «Слуга Народу» на виборчу кампанію в Києві. Про це стало відомо з інтерв’ю Микитася виданню «Цензор.Нет».

За словами підприємця, у 2019 році його заступник В’ячеслав Мамриш запропонував надати підтримку «слугам» взамін на політичне «кришування» інтересів компанії.

«З квітня 2019 року Мармиш без мого відома почав контактувати з різними людьми, мабуть, вже тоді задумав пограбування компанії. Він звів мене з Андрієм Холодовим, який зараз народний депутат «Слуги народу». Через Холодова Мармишу пообіцяли підтримку в ОП. І Мармиш втягнув мене в фінансування виборчої кампанії «слуг» в Києві» — розповів Микитась.

Андрій Холодов, депутат «Слуги Народу»

Після цього партія Зеленського отримала від Микитася щонайменше 2 мільйона доларів. 

«За моїм рішенням Мармиш передав Холодову гроші, всього було передано від мене 2 мільйони доларів… Холодов відповідав за половину (п’ять) округів СН в Києві, на його прохання я передав всі білборди «Укрбуду» для виборчої кампанії Холодова. Холодов говорив, що у нього 25 депутатів, свій депутатський корпус, плюс він хвалився, що вони куми з Медведчуком» — розповів Микитась.

Також екс-директор «Укрбуду» розповів, що виборчу кампанію СН фінансував не лише він, а й компанії підприємця Дениса Комарницького. З його слів це начебто були гроші, які виділялись на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

Денис Комарницький

«Можу сказати, що всі гроші, все, що фінансувалося у «Слуг Народу» від штабу Комарницького — все йшло з Подільського моста. Жодних інших прибутків у Комарницького не було… З кінця 2019 року по сьогоднішній день «Екобудтрейд» (компанія, що будує міст – ред.) по Подільському мосту отримала 2,8 мільярда гривень. На неї постійно йшло фінансування, гроші виділялися на це. Якщо подивимося гроші тільки за 2020 рік — Китай за них три мости б побудував» — розповів Микитась.

Зауважимо: компанію «Екобудтрейд», яка є головним підрядником будівництва Подільсько-Воскресенського моста, давно пов’язують з Денисом Комарницьким. Його ЗМІ називають «смотрящим» за Києвом від Офісу президента Зеленського. Раніше Комарницький був членом команди Леоніда Черновецького.

Сьогодні ми писали про те, що ремонт будинку Верховної Ради на Печерську робитиме компанія екс-депутата БПП.

Фото: цензор.нет