Університет “Київська школа економіки” – KSE University отримав ректора. Ним став 34-річний вчений Тимофій Брік.

Про це повідомляється на сторінці унівеситету в facebook.

“За розвиток бакалаврських та магістерських програм KSE відповідатиме доктор філософії, асоційований професор KSE та керівник Центру соціологічних досліджень KSE Institute Тимофій Брік”, – йдеться у повідомленні. 

Бріку 34 роки. Тимофій захистив PhD з соціології в Мадридському університеті імені Карлоса III (2013) та здобув ступінь магістра соціології та соціальних досліджень в Утрехтському університеті (2011). У 2018 році вчений отримав нагороду імені Наталії Паніної «Найкращий молодий соціолог». А з 2021 є національним координатором опитування European Social Survey (ESS), яке проводиться в більшості країн Європи. Крім цього, Брік є головою наглядової ради аналітичного центру CEDOS («Центр дослідження суспільства»). Він входить в дорадчу раду проекту «Продавці рейтингів» Texty.org, а також в дорадчу раду дослідницької компанії Gradus. У Київській школі економіки працює з 2018 року.

“Команда Київської школи економіки пишається тим, що освітньо-академічний напрямок KSE очолить талановитий та амбітний вчений. Впевнені, що разом з цим призначенням KSE University очікує новий глобальний щабель розвитку та ще більш прогресивні підходи в системі навчання, а українських студентів – сучасна та потужна освіта європейського рівня”, – додали у KSE University.

Брік став наймолодшим ректором, який був призначений на цю посаду в Україні.

Співзасновник вишу Тимофій Мілованов уточнює, що в 2022 році, з початком повномасштабного вторгнення РФ на території України, Тимофій ініціював появу глобальних освітніх проєктів KSE:

#GlobalMinds4Ukraine – марафон лекцій з найвидатнішими світовими науковцями, військово-політичними експертами, письменниками та інтелектуалами. Завдяки зусиллям вченого вперше в Україні на одному майданчику вдалося зібрати нобелівських лауреатів Пола Кругмана та Деніела Канемана, автора «Антикрихкості» Нассіма Ніколаса Талеба та психолога Філіпа Зімбардо, всесвітньовідомого історика Тімоті Снайдера та лауреатку Пулітцерівської премії Енн Еплбаум. Саме Брік об’єднав лідерів світової думки заради підтримки українського інтелектуального суверенітету у протидії пропаганді та російським наративам, а також обговорені шляхів відбудови України. Проєкт вже має свій англомовний подкаст та YouTube-канал.
Ukrainian Global University (UGU) – глобальної мережі, яка об’єднує найкращі освітні заклади в світі та має на меті примножити людський капітал України, надати нові освітні можливості українським студентам, а також повернути талановиту українську молодь в Україну для її відновлення.
Тимофій Брік став гостьовим дослідником London School of Economics and Political Science. Разом з головою департаменту соціальної політики Лусіндою Платт він виграв грант на дослідження потреб серед українських вимушених переселенців.

Фото: Фейсбук